Dr Veiko Reigo

Silmarst


Töökeeled: eesti, vene ja inglise

Olen silmaarstina töötanud 12 aastat. Alustades üldoftalmoloogina, olen aastate jooksul järjest rohkem keskendunud silmapõhjahaigustele. See valdkond on aastate jooksul tänu diagnostika- ning ravimeetodite tõhustumisele väga kiiresti arenenud ning pakub tänu sellele ka arstile palju väljakutseid.
Minu kirurgiline tegevus on paljuski seotud silmapõhjahaigustega, kuid teen igapäevaselt ka katarakti operatsioone. Olen ennast aastatega täiendanud silmatraumade vallas ning võtan selles valdkonnas heameelega väljakutseid vastu.

Veiko Reigo

Hariduskäik

2006 Oftalmoloogia residentuur
2003 Tartu Ülikooli arstiteaduskond
1992 Eesti Spordigümnaasium

Töökogemus

2018– Tallinna Eriarstikeskus, silmaarst
2006– Ida-Tallinna Keskhaigla Silmakliinik

Erialased täiendkoolitused

Hindan väga kõrgelt kogemusi mis sain silmaarstide rahvusvaheliselt EBO eksamilt residentuuri lõpus 2006 aastal. Teiseks sambaks minu haridusteel on olnud silmapõhjakirurgia koolitus Bremenis 2007. aastal, mida siiani viib läbi Euroopa Vitreoretinaalkirurgia Selts (EVRS). Hiljem olen kinnistanud oma teadmisi regulaarselt erinevates Euroopa kliinikutes ning erialastel konverentsidel.

Osalemine erialaorganisatsioonide tegevuses

European Society of Ophthalmology (SOE), erialaseltsi esindaja
Eesti Oftalmoloogide Selts, juhatuse liige

Endast

Vaba aega veedan meelsasti erinevates trennides. Suveti sageli käin kalal, meeldib maal aias tegutseda ning viimastel aastatel on ette võetud esivanemate palkmaja taastamine.