Biorevitalisatsioon

Biorevitalisatsioon ehk bioloogiline elustamine on nahka niisutav ning noorendav protseduur. Tegemist on naha noorendamise meetodiga hüaluroonhappe abil, mis on inimorganismile omane molekul ning mille üheks oluliseks omaduseks on kudede niiskustasakaalu hoidmine. Hüaluroonhappe preparaadid on esteetilises meditsiinis olnud kasutusel viimased paarkümmend aastat.

Biorevitalisatsiooni soovitame kõigile, kes soovivad säilitada ja taastada oma näo-, kaela-, dekoltee-, või käenaha niiskustasakaalu, vabaneda peenetest kortsudest, naha niisutuse kaudu ennetada kortsude teket ning anda nahale kaunis ja särav jume.

Kellele sobib biorevitalisatsioon:

  • kui nahk on kuiv
  • kui nahk on väsinud
  • kui nahal puudub sära
  • kui on tekkinud pisikesed kortsukesed
  • keemiliste koorimiste eel ja järel, laserhoolduse järgselt
  • kui oled lõpetanud lapse rinnaga toitmise (vähemalt 6 kuud hiljem)
  • enne ja pärast päikesereisi/ka solaariumi kasutajatele
  • kui sa oled suitsetaja

Biorevitalisatsiooni käigus süstitakse preparaati teatud piirkondadesse, tekitades nahale paapulid ehk sõlmekesed:

  • paapulid imenduvad ning kaovad umbes 3-5 päeva jooksul
  • võimalikud väikesed verevalumid kaovad u 3-7 päeva jooksul

Meie kliinikus kasutatakse erineva tõhususega tooteid, mis on Terviseameti poolt registreeritud ja heaks kiidetud.

Stylage — stiilne igas vanuses!

Stylage on innovaatiline, kõrgtehnoloogiline (IPN-Like Technology) Prantsuse hüaluroonhappe preparaat, mis erineb teistest seetõttu, et sisaldab täiendavalt ka antioksüdante. Hüaluroonhape on hüdrofiilne aine, ehk ta seob endaga nahasiseselt vett, mis aitab säilitada vananemisega seotud vedeliku vähenemist. 1 molekul hüaluroonhapet seob 100 molekuli vett. Antioksüdandid (sorbitool ja mannitool) ravivad, taastavad ja kaitsevad nahka vananemist kiirendavate vabade radikaalide kahjustuste eest ja annavad preparaadile püsivuse.

Stylage preparaadid toodetakse otse Prantsusmaal Vivacy laborites. Nimetatud preparaat on võitnud mitmeid mainekaid auhindu esteetilise meditsiini alal.

Stylage Aesthetics tootesarja preparaadid on spetsiaalselt väljatöötatud erinevate eesmärkide ja toime efektide saavutamiseks, alates peenikeste kortsukeste kaotamisest (Stylage S) kuni näokontuuride parandamiseni (Stylage M, L, XL); huulte perfektsemaks modelleerimiseks (Stylage Special Lips) ning põsesarnade ja lõuatsi modelleerimiseks (Stylage XXL). Naha elastsuse suurendamise eesmärgil töötati välja Stylage Hydro ja Hydromax, mida süstitakse nahka mesoteraapia põhimõttel, et nahk saaks tagasi talle omase jume ja värskuse.

Hüaluroonhappe preparaadi efekt püsib 9-18 kuud, seejärel võib teha uue täitesüsti.

Meie arstid ja spetsialistid