Naistearst

Pakume patsientidele lisaks tavalisele vastuvõtule ka telefonikonsultatsiooni võimalust (Haigekassa vastuvõtud). Vajalik on eelregistreerimine.
Avasime uue videokonsultatsiooni võimaluse – lähemalt saab lugeda SIIT.

Mycoplasman tapauksessa on mahdollista, että Mycoplasma on valkoinen ja kellertävänharmaa aine, joka voidaan niellä kokonaisena ilman suomenapteekki24 ongelmia. Se ei kuitenkaan välttämättä tarkoittaisi, etteikö mitään tuhottaisi. Tällöin isännän kehossa voi olla vaurioita.

Naistearst ehk günekoloog tegeleb naistehaiguste diagnoosimise ja raviga. Meie naistearstide juurde võivad konsultatsioonile pöörduda igas eas naised. Tegeleme kõikide naistearsti tegevusvaldkonda kuuluvate küsimuste ja haigustega:

 • Konsultatsioon
 • Menstruatsioonitsükli häired
 • Ultraheli uuring
 • Pereplaneerimine
 • Rasestumisvastaste vahendite alane nõustamine
 • ESV ehk spiraali paigaldus
 • Rasestumisvastase implantaadi paigaldus
 • Rasedusega seonduvad küsimused – diagnostika ja rasedate jälgimine
 • Raseduse medikamentoosne katkestamine
 • Lastetus
 • Üleminekueaga kaasnevad probleemid
 • Emakakaelavähki ennetavad uuringud – Pap test, HPV test ja kolposkoopia
 • Vulvoskoopia
 • Suguhaiguste uuringud

Diagnoosime ja ravime kõiki peamisi günekoloogilisi healoomulisi haiguseid. Oleme spetsialiseerunud emakakaela vähieelsete haiguste diagnostikale ja ravile, rinnanäärme probleemidele ning endometrioosi diagnostikale ja ravile.

Raseduse jälgimine

Tallinna Eriarstikeskusesse on võimalik rasedusega arvele tulla ja rasedust jälgida 9 kuu vältel oma ala tippspetsialistide hoole all.

Ootame kõiki lapseootel naisi raseduse ultraheliuuringutele. Pakume varajast loote ultraheliuuringut raseduse tuvastamiseks ja loote eluvõimelisuse hindamiseks. Kõik meie naistearstid teostavad raseduse ultraheliuuringuid, aga sellele spetsialiseerunud on Dr Külli Erlang ja Dr Anna Eivin-Kostjutšenko, kes teostavad loote väärarengute skriiningut loote anatoomia näol, samuti III trimestril loote heaolu hindamist ja oletatava loote kaalu hindamist.

Vastuvõtule pöördumiseks ei ole vaja saatekirja. Konsultatsioonile võib lisanduda analüüside tasu.

Pakume NIPTIFY testi tegemise võimalust. NIPTIFY on kõige täpsem loote kromosoomhaiguste sõeluuring, mis määrab Downi, Edwardsi, Patau ja Turneri sündroomi esinemise riski ja lisaks ka loote soo. Haigekassa kompenseerib NIPTIFY testi rasedatele, kellel on OSCAR testiga leitud kõrgenenud loote kromosoomhaiguse risk. Tänu sellele ei pea 90% kõrge OSCAR riskiga patsientidest läbima invasiivset lootevee uuringut. NIPTIFY on ohutu ja kiire, sest analüüsiks võetakse emalt vereproov ja testi tulemused saabuvad arstile 4-8 tööpäeva jooksul.

Olenemata OSCAR testi ajastusest ja tulemusest, on NIPTIFY test kättesaadav kõigile lapseootel peredele juba alates 10. rasedusnädalast. Test tuvastab loote võimaliku kromosoomhaiguse peaaegu 100% täpsusega ja määrab loote loo eksimatult. Lisaks võib NIPTIFY tuvastada ka teisi kromosomaalseid kõrvalekaldeid ehk juhuleide, mis võivad mõjutada loote tervist ja raseduse kulgu. NIPTIFY on välja töötatud Eesti teadlaste ja arstide koostöös, analüüsid tehakse Tartus ning Teie geeniandmeid ei saadeta riigist välja.

Vaata hinnakirja siit.

Eesti Haigekassa poolt tasustatud

Tallinna Eriarstikeskuse koostööpartner SA Albinea (tegevusluba L04470) osutab Tallinna Eriarstikeskuses Eesti Haigekassa tingimustel günekoloogia vastuvõtte. Visiiditasu on Haigekassa poolt kindlustatuile 5€ ning see sisaldab kõiki vajalikke uuringuid ja analüüse. Vastuvõtt toimub ravijärjekorra alusel Eesti Haigekassa lepingu mahus. Vastuvõtule tulemiseks ei ole vaja saatekirja.

Patsiente võtavad vastu suure kogemusega günekoloogid Dr Lee Padrik, Dr Kristina Kuhi, Dr Kadri Palo ja Dr Anna Eivin-Kostjutšenko.

Meie arstid ja spetsialistid

Dr Külli Erlang

Naistearst

Dr Kristina Kuhi

Naistearst, mammoloog

Dr Lee Padrik

Naistearst

Dr Kadri Palo

Naistearst