Naistearst

Pakume patsientidele lisaks tavalisele vastuvõtule ka telefonikonsultatsiooni võimalust (Haigekassa vastuvõtud). Vajalik on eelregistreerimine.
Avasime uue videokonsultatsiooni võimaluse – lähemalt saab lugeda SIIT.

Naistearst ehk günekoloog tegeleb naistehaiguste diagnoosimise ja raviga. Meie naistearstide juurde võivad konsultatsioonile pöörduda igas eas naised, pakume nii Haigekassa kui ka tasulisi vastuvõtte. Meie meeskonnas leidub spetsialist igale naistearsti tegevusvaldkonda kuuluvale probleemile ja haigusele:

 • Rasedusega seonduvad küsimused:
  – diagnostika ja rasedate jälgimine
  – rasedusaegsed ultraheliuuringud
  – 3D/4D ultraheliuuringud
  – riskirasedate konsultatsioonid
  – OSCAR test
  – NIPTIFY test
 • Pereplaneerimine:
  – rasestumisvastaste vahendite alane nõustamine
  – ESV ehk spiraali paigaldus
  – rasestumisvastase implantaadi paigaldus
  – raseduse medikamentoosne katkestamine
  – lastetus
 • Rinnanäärme haigused
 • Menstruatsioonitsükli häired
 • Endometrioos
 • Üleminekueaga kaasnevad probleemid
 • Vaagnapõhja organite allavaje ja uriinipidamatus
 • Suguhaiguste uuringud
 • Emakakaelavähki ennetavad uuringud
  – Pap uuring
  – HPV uuring
  – kolposkoopia
 • Vulvoskoopia
 • Teostame riiklikku emakakaelavähi sõeluuringut

Eesti Haigekassa poolt tasustatud

Tallinna Eriarstikeskus osutab Eesti Haigekassa tingimustel naistearsti ja ämmaemanda vastuvõtte (tegevusload L05047 ja L04270).

Visiiditasu on Haigekassa poolt kindlustatuile 5€ ning see sisaldab kõiki vajalikke uuringuid ja analüüse. Vastuvõtt toimub ravijärjekorra alusel Eesti Haigekassa lepingu mahus. Vastuvõtule tulemiseks ei ole vaja saatekirja.

Patsiente võtavad vastu naistearstid dr Konstantin Ridnõi, dr Külli Erlang, dr Olga Khrustaleva, dr Anna-Maria Gavšina, dr Kristina Kuhi, dr Lee Padrik, dr Kadri Palo, dr Olesja Vellend ning ämmaemand Elina Maiorov.

Raseduse jälgimine

Tallinna Eriarstikeskuses on naistel võimalik ennast rasedusega arvele võtta ja lasta jälgida rasedust oma ala tippspetsialistide hoole all.

Ootame kõiki lapseootel naisi rasedusaegsetele ultraheliuuringutele. Kõik meie naistearstid teostavad varajast loote ultraheliuuringut raseduse tuvastamiseks ja loote eluvõimelisuse hindamiseks. Dr Külli Erlang, dr Anna Kostjutšenko ja dr Konstantin Ridnõi on spetsialiseerunud  loote anatoomilise arengu ja heaolu hindamisele. Teostame ka rasedusaegseid 3D/4D uuringuid.

OSCAR testi tegemise võimalust saavad kasutada kõik meie kliinikus arvel olevad rasedad. Eesti Haigekassa kindlustust omavatele naistele kompenseerib OSCAR testi haigekassa.

OSCAR test on sünnieelne loote kromosomaalsete haiguste ja raseduse komplikatsioonide skriiningtest, mis võimaldab saada infot loote kromosoomihaiguse (Downi, Edwardsi, Patau sündroomide) riskide kohta 12.-13. nädalal.

Pakume NIPTIFY testi tegemise võimalust. NIPTIFY on loote kromosoomhaiguste sõeluuring, mis määrab Downi, Edwardsi, Patau ja Turneri sündroomi esinemise riski peaaegu 100 % täpsusega ja eksimatult ka loote soo. NIPTIFY on ohutu ja kiire sest analüüsiks võetakse vereproov emalt. Testi on võimalik teostada alates 11. rasedusnädalast  ja testi tulemused edastatakse patsiendiportaali ehk  digilugu.ee  4-8 tööpäeva jooksul.

Vaata hinnakirja siit.

Rasedusaegsed ultraheliuuringud

Tallinna Eriarstikeskuses saab teha kõiki rasedusaegseid ultraheliuuringuid. Ultraheliuuringuid teostame nii naistele, kes on Tallinna Eriarstikeskuses rasedusega arvel, kui ka kõigile teistele naistele, kes soovivad meie juures ultraheliuuringuid teha. Ehk selleks, et tulla ultraheliuuringutele, ei pea tulema rasedusega arvele.

Loe lähemalt rasedusaegsetest ultraheliuuringutest siit. 

Meie arstid ja spetsialistid

Dr Külli Erlang

Naistearst

Dr Kristina Kuhi

Naistearst, mammoloog

Dr Lee Padrik

Naistearst

Dr Kadri Palo

Naistearst

Dr Olesja Vellend

Naistearst