Dr Lee Padrik

Naistearst
lee@eriarstikeskus.ee


Töökeeled: eesti, vene ja inglise

Töötades üle 25 aasta naistearstina, on mul olnud võimalus süvitsi tegeleda selle huvitava ala mõnede suundadega. Olen Eesti Kolposkoopia Ühingu asutajaliige ja ühingu 10 aastase tegutsemisaja jooksul ka selle juhatuse liige. Seisan selle eest, et Eesti naisteni jõuaksid emakakaela vähieelsete muutuste ennetuse, diagnostika ja ravi parimad võimalused, näiteks emakakaelavähi vastane vaktsineerimine. Korraldades erialaseid koolitusi ning tegeledes ravijuhiste koostamise ja üliõpilaste õpetamisega püüan hoida ennast pidevalt kursis erialaliste uudistega maailmas.

Lisaks huvitab mind endoskoopiline günekoloogiline kirurgia ja kitsama nišina tegelen endometrioosi raskemate vormidega patsientide konsultatsiooni ja kirurgilise raviga, olles täiendanud ennast Strasbourgis asuvas laparoskoopilise kirurgia treeningukeskuses IRCAD’is.

Hariduskäik

1991 Sünnitusabi ja günekoloogia internatuur
1990 Tartu Ülikooli arstiteaduskond
1984 Tartu Miina Härma nimeline keskkool

Töökogemus

2018– Tallinna Eriarstikeskus, naistearst
2011– Tartu Ülikool, õppejõud
2000–2011 Tartu Ülikooli Sünnitusabi ja günekoloogia õppetool, assistent
1998– Tähe erakliinik, naistearst
1991– Tartu Ülikooli Kliinikum, naistearst

Erialased täiendkoolitused

Osalen pidevalt naistearstidele mõeldud erialastel koolitustel, lisaks aitan neid korraldada ja pean ka loenguid. Aastas vähemalt kaks või kolm korda täiendan ennast välismaistel konverentsidel ja seminaridel.

Osalemine erialaorganisatsioonide tegevuses

Eesti Naistearstide Selts – juhatuse liige
Eesti Kolposkoopia Ühing – asutajaliige, juhatuse liige
Seksuaalsel Teel Levivate Infektsioonide Eesti Ühing
Eesti Arstide Liit

Endast

Proovin leida võimalikult palju aega ka oma hobidele, milleks on tennis, golf ja aiandus. Minu koduaed on pälvinud “Kaunis Eesti Kodu 2017” võitja aunimetuse.