Tallinna Eriarstikeskus

Tallinna Eriarstikeskus loodi 2018. aasta alguses ainulaadse Lasnamäe Tervisemaja viiendale korrusele. Meie eesmärgiks oli tekitada mugav keskkond, kus inimene saaks enamuse vajaminevast meditsiinilisest abist ühest ja samast kohast. Nii ongi võimalus tulla Lasnamäe Tervisemajas asuvate perearstide vastuvõtult kohe meie juurde ultraheli- või röntgenuuringule ja erinevate eriarstide konsultatsioonidele, protseduuridele ja operatsioonidele.

Meie juures töötavad suure kogemuse ja kaasaegsete teadmistega oma eriala tippspetsialistid, kelle käsutuses on parim meditsiiniline aparatuur ning kes on koondunud meie keskusesse üle Eesti. Meie arstid annavad abi nii eesti, vene kui ka inglise keeles.

Teeme oma tööd südamega

Me teeme oma tööd südamega, sest teame, et iga inimese mure on tema jaoks suurim mure. Meie hooliv meeskond võtab alati aega, et teid ära kuulata, süveneda teie tervisemuresse ning selgitada kõike, mida vajate. Eelkõige on meile oluline, et patsiendid tunneksid end mugavalt suheldes meie arstide ja spetsialistidega.

Meditsiinis räägitakse järjest enam individuaalsest ennetusest ning diagnostikast, mis tuvastab konkreetsed riskid südame-veresoonkonna haigustele või pahaloomulistele kasvajatele. Töötame selles suunas, et tuua need võimalused praktiliselt inimeseni – pakkuda haiguste riskide hindamise võimalust, nõustamist ja ravi. Nii saavad meie arstid ja spetsialistid töötada koos patsiendiga, et leida parimad lahendused.

Tallinna Eriarstikeskus on erakliinik, mis pakub tasulisi raviteenuseid. See tähendab, et järjekorrad on lühikesed ning eriarsti või spetsialisti konsultatsioonile pääseb kiiresti. Erakliinikuna suudame pakkuda patsiendile personaalset lähenemist – meil on piisavalt aega kõigile patsientidele.

Kui teil on küsimusi või soovite broneerida aega vastuvõtule, siis võtke ühendust Tallinna Eriarstikeskusega juba täna.

Meie arstid ja spetsialistid

Dr Külli Erlang

Naistearst

Svetlana Kinderova

Jalaravi- ja diabeediõde

Dr Karol Kocys

Radioloog

Dr Kristina Kuhi

Naistearst, mammoloog

Ethel Kurm

Ämmaemand

Dr Marie Mõttus

Naistearst

Dr Külli Paasik

Dermatoveneroloog

Dr Lee Padrik

Naistearst

Dr Kadri Palo

Naistearst

Dr Maksim Sergejev

Üldkirurg, Proktoloog

Dr Alesja Serova

Naistearst

Dr Annely Toews

Kardioloog

Dr Olesja Vellend

Naistearst