Dr Kristina Kuhi

Naistearst ja mammoloog
kristina@eriarstikeskus.ee


Töökeeled: eesti, vene, inglise ja soome

Peale residentuuri lõpetamist läksin põhikohaga tööle günekoloog-mammoloogiks Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse. Mulle meeldib minu eriala juures selle mitmekesisus, saab tegeleda nii günekoloogiliste, rinnahaiguste kui ka sünnitusabi probleemide lahendamisega. Arstina püüan oma teadmiste ja oskustega inimest alati maksimaalselt aidata ja toetada ning saavutada patsiendiga hea ja kestev koostöö.

Hariduskäik

2010 – 2014 Sünnitusabi ja günekoloogia residentuur
2009 Tartu Ülikooli arstiteaduskond
2003 Pärnu Ühisgümnaasium

Töökogemus

2018 – Tallinna Eriarstikeskus, naistearst
2014 – SA PERH, Naistehaiguste keskus, günekoloog-mammoloog
2013 – SA Kuressaare Haigla Naistehaigla, naistearst
2010 – 2014 Ida-Tallinna Keskhaigla residentuur

Erialased täiendkoolitused

Igal aastal osalen võimalusel naistearstidele mõeldud erialastel koolitustel ja täiendan end rahvusvahelistel konverentsidel ning seminaridel. Viimati osalesin 2018. aasta veebruaris Helsingis esmakordselt toimunud Advanced Colposcopy täiendkoolitusel. Mammoloogilistest koolitustest osalesin viimati 2016. aastal Euroopa Rinnavähi konverentsil Amsterdamis.

Osalemine erialaorganisatsioonide tegevuses

Eesti Naistearstide Selts
Eesti Kolposkoopia Ühing
Seksuaalsel Teel Levivate Infektsioonide Eesti Ühing
Eesti Arstide Liit

Endast

Oma olemuselt olen sõbralik, töökas ja kohusetundlik. Hetkel kasvatame abikaasaga kahte armsat tütart ja vaba aja sisustan oma peamise hobi – jooksmisega. Olen võtnud endale eesmärgiks järgnevate aastate jooksul läbida World Major maratonide kuldse kogumiku, millest kaks (2 korda Berliini maraton) on tänaseks läbitud. Seega nii erialaselt kui sportlikkuselt püüan eeskujuks olla oma kahele tublile lapsele, sest olla ema ja arst ning jõuda kõike muud selle kõrvalt teha, see nõuab visa hinge.