Teenused

Tallinna Eriarstikeskus on erakliinik, mis koondab üle Eesti kokku oma eriala tipparstid ja spetsialistid. Eriarstidest võtavad patsiente vastu naistearstid, mammoloog, dermatoveneroloog, gastroenteroloog, kardioloog, neuroloog, ortopeed, proktoloog ja üldkirurg. Toetavatest spetsialistidest pakub teenuseid ämmaemand, jalaraviõde ning keskuses saab teha nii labori-, ultraheli- kui ka radioloogilisi uuringuid.

Ämmaemandad teevad emakakaelavähi sõeluuringuid ja jälgivad rasedusi. Tervisekassa alusel saate raseduse jälgimiseks arvele tulla meie spetsialistide ja naistearstide hoole alla. Rasedusega arvele tulla on lihtne, helistage ja broneerige endale sobiv aeg.

Röntgen teenuse osutamine toimub elava järjekorra alusel ja eraldi aega ei pea broneerima. Tulla saavad kõik isikud saatekirja alusel.

Ultraheliuuringutele tuleb broneerida aeg.

Lähemalt saad kõigi meie teenuste kohta lugeda vasakult menüüst. Arstide ja spetsialistidega saad tutvuda siin. 

Meie meeskond töötab iga päev selle nimel, et pakkuda patsientidele parimat võimalikku eriarstiabi. Küsimuste korral võta julgesti ühendust meie registratuuriga tel. 608 2218 või e-maili teel info@eriarstikeskus.ee. Vastame kõigile küsimustele ja leiame tervisemuredele lahenduse!

Meie arstid ja spetsialistid

Dr Külli Erlang

Naistearst

Svetlana Kinderova

Jalaravi- ja diabeediõde

Dr Karol Kocys

Radioloog

Dr Kristina Kuhi

Naistearst, mammoloog

Ethel Kurm

Ämmaemand

Dr Marie Mõttus

Naistearst

Dr Külli Paasik

Dermatoveneroloog

Dr Lee Padrik

Naistearst

Dr Kadri Palo

Naistearst

Dr Maksim Sergejev

Üldkirurg, Proktoloog

Dr Alesja Serova

Naistearst

Dr Annely Toews

Kardioloog

Dr Olesja Vellend

Naistearst