Täitesüstid ehk fillerid

Stylage — stiilne igas vanuses!

Stylage on innovaatiline, kõrgtehnoloogiline (IPN-Like Technology) Prantsuse hüaluroonhappe preparaat, mis erineb teistest seetõttu, et sisaldab täiendavalt ka antioksüdante. Hüaluroonhape on hüdrofiilne aine, ehk ta seob endaga nahasiseselt vett, mis aitab säilitada vananemisega seotud vedeliku vähenemist. 1 molekul hüaluroonhapet seob 100 molekuli vett. Antioksüdandid (sorbitool ja mannitool) ravivad, taastavad ja kaitsevad nahka vananemist kiirendavate vabade radikaalide kahjustuste eest ja annavad preparaadile püsivuse.

Stylage preparaadid toodetakse otse Prantsusmaal Vivacy laborites. Nimetatud preparaat on võitnud mitmeid mainekaid auhindu esteetilise meditsiini alal.

Stylage Aesthetics tootesarja preparaadid on spetsiaalselt väljatöötatud erinevate eesmärkide ja toime efektide saavutamiseks, alates peenikeste kortsukeste kaotamisest (Stylage S) kuni näokontuuride parandamiseni (Stylage M, L); huulte perfektsemaks modelleerimiseks (Stylage Special Lips) ning põsesarnade ja lõuatsi modelleerimiseks. Naha elastsuse suurendamise eesmärgil töötati välja Stylage Hydro ja Hydromax, mida süstitakse nahka mesoteraapia põhimõttel, et nahk saaks tagasi talle omase jume ja värskuse.

Hüaluroonhappe preparaadi efekt püsib 9-18 kuud, seejärel võib teha uue täitesüsti.

Meie arstid ja spetsialistid