Videokonsultatsioonid

Oleme avanud uudse videokonsultatsiooni võimaluse järgmistel tasulistel erialadel:

  • Günekoloogia – Dr Lee Padrik ja Dr Kristina Kuhi
  • Dermatoveneroloogia – Dr Külli Paasik
  • Gastroenteroloogia – Dr Vadim Brjalin
  • Ortopeedia – Dr Pavel Babenko

Tegemist on uuendusliku meditsiini kaugteenusega, mis võimaldab patsiendil distantsilt saada kvalifitseeritud arstilt isikustatud tervisenõu.

Kuidas videokonsultatsioon töötab?

Patisent broneerib sobiva aja helistades Tallinna Eriarstikeskuse registratuuri 608 2218 või kirjutades e-mailile info@eriarstikeskus.ee. Pärast aja broneerimist saadame patisendile e-mailile täpsed juhised videokonsultatsiooniga liitumiseks ning makseinfo.

Patsiendil peab olema internetiühendusega seade, millega on võimalik heli kuulata, mikrofoni kasutada ja kaamerat kasutada.

Broneeritud ajal identifitseerib patsient ennast Mobiil-ID või ID-kaardiga HEDA videokonsultatsiooni keskkonnas. Broneeritud ajal saab alustada arstiga videokõnet, mis viib patsiendi virtuaalsesse vastuvõturuumi.

Vastuvõtt on turvaline, sest toimub osapoolte autentimine, mis võimaldab eriarstil dokumenteerida visiit patsiendi terviselukku, et jääks jälg maha ka patsiendi perearstile. Seansid on konfidentsiaalsed ja isikuandmete turvalisus on tagatud.

Videokonsultatsioon on mugav ja turvaline viis, et oma kodust arstiga suhelda ning terviseküsimustele lahendused leida. Arst saab videokonsultatsiooni ajal tutvuda patsiendi terviselooga ning kirjutada välja retsepte, määrata analüüse ning protseduure.

Aja broneerimiseks või küsimuste korral helistage telefoni teel 608 2218 või kirjutage e-mailile info@eriarstikeskus.ee

Hinnakiri

Videokonsultatsiooni teostame tasulise teenusena. Vaata hinnakirja siit.

Meie arstid ja spetsialistid

Dr Vadim Brjalin

Gastroenteroloog

Dr Kristina Kuhi

Naistearst, mammoloog

Dr Lee Padrik

Naistearst