Naistearst Dr Konstantin Ridnõi liitus Tallinna Eriarstikeskusega!

27 september, 2021

Kallid naised, meil on rõõm teatada, et alates oktoobrist liitub Tallinna Eriarstikeskuse meeskonnaga tunnustatud naistearst dr Konstantin Ridnõi.

Dr Ridnõi on töötanud naistearstina alates 2009 aastast Ida-Tallinna Keskhaigla sünnituseelses osakonnas, viimased 3 aastat günekoloog-juhtivarsti ametis. Tema peamisteks huvideks on perinataalne meditsiin, eelkõige rasedusaegne loote ultraheli diagnostika, kõrgeriski rasedate nõustamine ja sünnitusabi.

Dr Ridnõi on Tartu Ülikooli kliinilise geneetika keskuse doktorant ning varsti kaitsmas doktorikraadi meditsiinis. Rohkem saad Dr Ridnõi kohta lugeda tema profiililt klikkides siin.

Oma vastuvõtule ootab ta naisi, kellel on olnud tavapärasest keerulisemad sünnitused (vajadusel sünnitusplaani koostamine) või varasemad probleemid rasedustega (loote arengurikked, pärilikud haigused) ja ka günekoloogilisi patsiente erinevate murede ja probleemidega.

Lisaks teostab Dr Ridnõi meie kliinikus 3D/4D ultraheli uuringuid. Loe lähemalt siit!

Dr Ridnõi teeb meie keskuses ainult tasulisi vastuvõtte. Tallinna Eriarstikeskuse hinnakirjaga saab tutvuda klikkides siin.

Vastuvõtule broneerimiseks võta julgelt ühendust meie registratuuriga telefonil +372 608 2218 või kirjuta meile info@eriarstikeskus.ee

Tallinna Eriarstikeskus asub Lasnamäe Tervisemaja viiendal korrusel.

Meie arstid ja spetsialistid

Dr Vadim Brjalin

Gastroenteroloog

Dr Külli Erlang

Naistearst

Dr Toomas Kariis

Gastroenteroloog

Svetlana Kinderova

Jalaravi- ja diabeediõde

Dr Kristina Kuhi

Naistearst, mammoloog

Dr Triin Luha

Naistearst

Dr Külli Paasik

Dermatoveneroloog

Dr Lee Padrik

Naistearst

Dr Kadri Palo

Naistearst

Dr Elo Sein

Silmaarst

Dr Maksim Sergejev

Üldkirurg, Proktoloog

Dr Alesja Serova

Naistearst

Dr Annely Toews

Kardioloog

Dr Olesja Vellend

Naistearst