Registreerimine on avatud Haigekassa poolt tasustatud vastuvõttudele dermatoveneroloogia erialal

9 oktoober, 2018

Tallinna Eriarstikeskuses saab nüüd registreerida Haigekassa poolt tasustatud vastuvõttudele dermatoveneroloogia erialal. 

Head patsiendid!

Meil on hea meel teatada, et Tallinna Eriarstikeskuse koostööpartner ProVita Kliinik osutab Tallinna Eriarstikeskuses, aadressil Linnamäe tee 3, Eesti Haigekassa tingimustel dermatoveneroloogi vastuvõtte. See tähendab, et alates 4. oktoobrist 2018 saab registreerida Haigekassa poolt tasutud ehk tasuta vastuvõtule dermatoveneroloogi juurde. Patsiente võtab vastu suure kogemusega naha- ja suguhaiguste arst Dr Kanni Vahvik-Heinsoo, kes on sellel erialal töötanud rohkem kui 20 aastat.

Visiiditasu on Haigekassa poolt kindlustatuile 5€. Vastuvõtt toimub ravijärjekorra alusel Eesti Haigekassa lepingu mahus. Vastuvõtule tulemiseks ei ole vaja saatekirja.

Väljaspool üldjärjekorda või ravikindlustuse puudumisel pakume Tallinna Eriarstikeskuses ka tasulisi dermatoveneroloogi vastuvõtte. Oluline on märkida, et Dr Miron Zagnin jätkab ainult tasuliste vastuvõttude tegemist.

Registreeruda saab tavapärasel viisil helistades meie registratuuri telefonile 608 2218 või e-maili teel info@eriarstikeskus.ee. Küsimuste korral võib ühendust võtta meie registratuuriga, kes vastab meeleldi kõigile päringutele!

Tallinna Eriarstikeskuse meeskond

Meie arstid ja spetsialistid

Dr Külli Erlang

Naistearst

Svetlana Kinderova

Jalaravi- ja diabeediõde

Dr Karol Kocys

Radioloog

Dr Kristina Kuhi

Naistearst, mammoloog

Ethel Kurm

Ämmaemand

Dr Marie Mõttus

Naistearst

Dr Külli Paasik

Dermatoveneroloog

Dr Lee Padrik

Naistearst

Dr Kadri Palo

Naistearst

Dr Maksim Sergejev

Üldkirurg, Proktoloog

Dr Alesja Serova

Naistearst

Dr Annely Toews

Kardioloog

Dr Olesja Vellend

Naistearst