Registreerimine on avatud Haigekassa poolt tasustatud vastuvõttudele günekoloogia erialal

1 aprill, 2019

Tallinna Eriarstikeskuses saab registreerida Haigekassa poolt tasustatud vastuvõttudele günekoloogia erialal!

Head patsiendid!

Meil on hea meel teatada, et Tallinna Eriarstikeskuse koostööpartner SA Albinea (tegevusluba L04470) osutab Tallinna Eriarstikeskuses, aadressil Linnamäe tee 3, Eesti Haigekassa tingimustel günekoloogia vastuvõtte. See tähendab, et alates 1. aprillist 2019 saab registreerida Haigekassa poolt tasutud ehk tasuta vastuvõtule naistearsti juurde. Patsiente võtavad vastu suure kogemusega günekoloogid Dr Lee Padrik, Dr Kristina Kuhi, Dr Kadri Palo ja Dr Valeria Angioni.

Dr Valeria Angioni teostab lisaks ka rasedate loote ultraheliuuringuid. Võimalik on tulla nii günekoloogilistele vastuvõttudele, võtta ennast rasedusega arvele, teostada medikamentoosset raseduse katkestamist ning vajadusel teha ka emakakaela kolposkoopiat ja ambulatoorset emakakaela konisatsiooni.

Visiiditasu on Haigekassa poolt kindlustatuile 5€. Vastuvõtt toimub ravijärjekorra alusel Eesti Haigekassa lepingu mahus. Vastuvõtule tulemiseks ei ole vaja saatekirja.

Väljaspool üldjärjekorda või ravikindlustuse puudumisel pakume Tallinna Eriarstikeskuses ka tasulisi günekoloogi vastuvõtte. Oluline on märkida, et Dr Külli Erlang, Dr Katrin Seidelberg ja Dr Olga Krhustaleva jätkavad ainult tasuliste vastuvõttude tegemist.

Meie juures on võimalik registreeruda Eesti Haigekassa poolselt tasustatud emakakaelavähi sõeluuringule naistel sünniaastaga 1964, 1969, 1974, 1979, 1984 ja 1989. Ära oota sõeluuringu kutset vaid kontrolli oma tervist juba täna. Loe lisa https://www.haigekassa.ee/soeluuring

Registreeruda saab tavapärasel viisil helistades meie registratuuri telefonile 608 2218 või e-maili teel info@eriarstikeskus.ee. Küsimuste korral võib ühendust võtta meie registratuuriga, kes vastab meeleldi kõigile päringutele!

Tallinna Eriarstikeskuse meeskond

Meie arstid ja spetsialistid

Dr Külli Erlang

Naistearst

Svetlana Kinderova

Jalaravi- ja diabeediõde

Dr Karol Kocys

Radioloog

Dr Kristina Kuhi

Naistearst, mammoloog

Ethel Kurm

Ämmaemand

Dr Marie Mõttus

Naistearst

Dr Külli Paasik

Dermatoveneroloog

Dr Lee Padrik

Naistearst

Dr Kadri Palo

Naistearst

Dr Maksim Sergejev

Üldkirurg, Proktoloog

Dr Alesja Serova

Naistearst

Dr Annely Toews

Kardioloog

Dr Olesja Vellend

Naistearst