Silmaarst Dr Ene Malva liitus Tallinna Eriarstikeskusega!

11 juuni, 2019

Meil on hea meel teatada, et meie meeskond on saanud suurepärase täienduse silmaarst Dr Ene Malva näol. Dr Malva võtab meie keskuses vastu nii lapsi kui ka täiskasvanuid.

Dr Ene Malva on töötanud 36 aastat Põltsamaal silmaarstina ning pikaajaline töö armastatud erialal on andnud väga palju praktilise töö kogemusi silma probleemide ravimisel. Rohkem saad Dr Malva kohta lugeda tema profiililt klikkides siin.

Väga oluline on märkida, et Dr Malva võtab meie keskuses lisaks täiskasvanutele vastu ka lapsi – vastuvõtule silmade kontrolli ootame lapsi alates 3 eluaastast. Kõik lapsed peaksid 3 aasta vanuses läbima nägemiskontrolli, et silmaarst saaks kontrollida võimalikke nägemishäireid, silmahaiguseid ja vajadusel määrata ravi. Ootame kõiki lapsi vanuses 3–17 eluaastat silmade kontrolli!

Loe nii täiskasvanute kui ka laste silmade kontrollist lähemalt klikkides siin.

Dr Ene Malva vastuvõtud on tasulised. Silmaarsti vastuvõtt täiskasvanule maksab 50€, lastele vanuses 3-17 45€. Tallinna Eriarstikeskuse hinnakirjaga saab tutvuda klikkides siin.

Vastuvõtule broneerimiseks võta julgelt ühendust meie registratuuriga telefonil +372 608 2218 või kirjuta meile info@eriarstikeskus.ee

Tallinna Eriarstikeskus asub Lasnamäe Tervisemaja viiendal korrusel.

Meie arstid ja spetsialistid

Dr Külli Erlang

Naistearst

Svetlana Kinderova

Jalaravi- ja diabeediõde

Dr Karol Kocys

Radioloog

Dr Kristina Kuhi

Naistearst, mammoloog

Ethel Kurm

Ämmaemand

Dr Marie Mõttus

Naistearst

Dr Külli Paasik

Dermatoveneroloog

Dr Lee Padrik

Naistearst

Dr Kadri Palo

Naistearst

Dr Maksim Sergejev

Üldkirurg, Proktoloog

Dr Alesja Serova

Naistearst

Dr Annely Toews

Kardioloog

Dr Olesja Vellend

Naistearst